
Holland's Next Top Model 2008: Ananda
Op maandag 31 maart 2008 is de eerste uitzending te zien geweest op RTL5; Holland's Next Top Model seizoen vier. Daphne Deckers is verantwoordelijk voor de professionele presentatie en gaat samen met bekende en minder bekende juryleden op zoek naar hét model van het jaar 2008. Een introductie van de modellen en achtergrondinformatie met betrekking tot het succesvolle programma.
Holland's next top model, seizoen 4
Aan de hand van wekelijkse fotoshoots, opdrachten en challenges worden de modellen voorbereid op wat hen mogelijk te wachten staat als Topmodel. De winnares van Holland's Next Top Model 2008 -seizoen 4- ontvangt een modellencontract ter waarde van 75.000 euro bij het gerenommeerde modellenbureau ModelMasters the Agency. Daarnaast krijgt de winnares een cover op de wekelijkse glossy Grazia én is zij vier maanden lang het gezicht van het ICI PARIS XL Beauty Channel. Daarnaast ontvangt zij een speciale ICI PARIS XL auto van Citroën.Tijdens de wedstrijd verblijven de modellen in Top Model Mansion. Geen televisie, geen internet en geen telefoon. De jonge meiden zijn op elkaar aangewezen en moeten veel tijd met elkaar doorbrengen tussen de opdrachten en fotoshoots door. Een combinatie van een reality soap en een modellenwedstrijd is wellicht de correcte omschrijving van dit programma.
Daphne Deckers: presentatrice van Hollands Next Top Model seizoen 4
Geboren op 10 november 1968 in Nijmegen, is Daphne Deckers o.a. een wereldwijd bekend fotomodel en actrice.Daphne Deckers
- fotomodel
- schrijfster
- actrice
- presentatrice
- columniste
- scenarioschrijfster
Daphne Deckers is (samen met prinses Laurentien en Ivo de Wijs) daarnaast ook nog eens door de Deense ambassade gevraagd als sprookjesambassadeur van Hans Christian Andersen, ter ere van zijn 200ste geboortejaar 2005. Tevens is zij ambassadeur van het Nationaal Fonds Kinderhulp.
Daphne Deckers is gehuwd met voormalig toptennisser Richard Krajicek. Ze hebben twee kinderen; Emma (1998) en Alec (2000).
Holland's Next Top Model 4: Dé modellen
seizoen 4
ANANDA
21 jaar
1.80 m
ANNIKA
17 jaar
1.76 m
CLAUDIA
22 jaar
1.83 m
DANIELLE
20 jaar
1.79 m
JENNIFER
19 jaar
1.77 m
JOOSJE
16 jaar
1.76 m
LAURA
20 jaar
1.77 m
MAJ-BRITT
19 jaar
1.76 m
PATRICIA
18 jaar
1.79 m
VICTORIA
20 jaar
1.81 m
YVETTE
17 jaar
1.83 m
Aflevering 2: maandag 7 april 2008
- Opdracht: Expressief en extreem opmaken, vervolgens expressie opdracht op straat in Amsterdam.
- Winnares: Annika (neemt Ananda mee op cruise Amsterdam als prijs)
- Extra: de metamorfose. De groep werd verdeeld in 'lang' & 'kort'. Joosje werd ingedeeld bij kort haar en besloot bij de kapper alsnog om het haar níet af te laten knippen. Deze keuze zou voor haar grote gevolgen hebben... Ze bleek de druk niet aan te kunnen en besloot uit zichzelf te vertrekken.
- 1e door naar volgende week: Maj-Britt
- Vertrek: De jury heeft besloten dat Laura de Model Mansion moet verlaten.
Ananda - Annika - Claudia - Daniëlle - Jennifer - Maj Britt - Patricia - Victoria - Yvette
maken nog steeds kans op de titel 'Hollands Next Top Model'
Aflevering 3: maandag 14 april 2008
- Opdracht: 'Go & See'. De 9 meiden gaan op hun eerste echte go & see in Brussel. Tijdens deze go & see worden de meiden geconfronteerd met een aantal moeilijke aspecten van het modellenvak. Een fotoshoot met naakte mannen en een casting voor een commercial.
- Winnaressen: Fotoshoot Ananda | Commercial Maj-Britt Prijs: shoppen bij Ici Paris XL.
- Extra: Make-Up tips 'smokey-eyes' | Fotoshoot: met 2 naakte goed gebouwde mannen, Guy & Mark | Casting commercial in ouderwetse aerobic outfit.
- 1e door naar volgende week:Claudia
- Vertrek: De jury heeft besloten dat Daniëlle de Model Mansion moet verlaten.
Ananda - Annika - Claudia - Jennifer - Maj Britt - Patricia - Victoria - Yvette
maken nog steeds kans op de titel 'Hollands Next Top Model'
Aflevering 4: maandag 21 april 2008
- Vertrek: De jury heeft besloten dat Claudia de Model Mansion moet verlaten.
Ananda - Annika - Jennifer - Maj Britt - Patricia - Victoria - Yvette
maken nog steeds kans op de titel 'Hollands Next Top Model'
Aflevering 5: maandag 28 april 2008
- Opdracht: Action Commercial 'Top Model Haarspray'
- Winnares: Patricia (deelde prijs met Ananda 'horloge in limo')
- Extra: Workshop acteren met Hugo Metzers. Geloofwaardig kunnen acteren ondersteunt een model en zal haar foto's geloofwaardig en krachtig maken.
- 1e door naar volgende week: Patricia
- Vertrek: De jury heeft besloten dat Victoria de Model Mansion moet verlaten.
Ananda - Annika - Jennifer - Maj Britt - Patricia - Yvette
maken nog steeds kans op de titel 'Hollands Next Top Model'
Aflevering 6: maandag 5 mei 2008
Winnares opdracht:Ananda (nam Yvette mee)Extra: Opnieuw metamorfose en nieuwe kapsels
Vertrek: De jury heeft besloten dat Annika de Model Mansion moet verlaten.
De overige meiden gaan op reis naar Thailand!
Ananda - Jennifer - Maj Britt - Patricia - Yvette
maken nog steeds kans op de titel 'Hollands Next Top Model'
Aflevering 7: maandag 12 mei 2008
- Opdracht: Thailand: In de boxingring lopen en poseren
- Winnares:Jennifer Yvette & Maj-Britt
- Extra: Fotoshoot op boot valt in het water door regen. Sebastiaan heeft de shoot gecancelled en de meiden worden met vuilniszakken over het hoofd afgevoerd om het vers gekapte haar en de make-up te beschermen. De shoot werd in het hotel uiteindelijk uitgevoerd.
- 1e door naar volgende week: Jennifer (mooiste foto Yvette)
- Vertrek: De jury heeft besloten dat Maj Britt de Model Mansion moet verlaten.
Ananda - Jennifer - Patricia & Yvette
maken nog steeds kans op de titel 'Hollands Next Top Model'
Aflevering 8: maandag 19 mei 2008
- Extra: Fotoshoot op het strand, springend van een verhoging op een luchtkussen.
- 1e door naar volgende week: Ananda (Het lelijke eendje, volgens de jury)
- Vertrek: De jury heeft besloten dat Jennifer Yvette Patricia én Ananda de finalisten voor 2008 zijn!
Er wordt van niemand afscheid genomen voor de finale! Een unieke ontknoping van de halve finale.
Aflevering 9: maandag 26 mei 2008
Een terugblik op dit seizoen, gecombineerd met bezoekjes van de jury aan de finalisten. De vier finalisten worden thuis en op het werk of bij sport bezocht door de verschillende juryleden. Daphne heeft Patricia opgezocht in het ziekenhuis en daar bleek dat ze zo ziek en verzwakt is, dat haar deelname aan de finale van Holland’s Next uiterst onzeker is.- Ananda blijkt bij de werkplaats van een meubelmakerij te werken.
- Jennifer loopt stage voor haar spw opleiding.
- Patricia ligt in het ziekenhuis na een operatie.
- Yvette speelt fanatiek handbal en is gek op sport.
Finale 2008
Aflevering 10: maandag 2 juni 2008
FINALE HOLLAND'S NEXT TOP MODELVanavond vindt de finale van seizoen 4 (2008) plaats met vier finalisten!
Na Sanne, Kim & Cécile wordt vanavond de nieuwste winnares bekend!
Patricia blijkt voldoende hersteld om mee te doen aan de finale vanavond. In de optiek van de jury een grote kanshebster, dus zijn zij ontzettend blij dat zij er alsnog bij kan zijn.
Daphne geeft aan dat het ontzettend warm is. Natuurlijk is een warme dag, maar zij staat ook nog onder zeer warme lampen op het podium. Waarom er gekozen is voor de lelijke groene jurk, is een raadsel. Daphne heeft er vaak prachtig uit gezien tijdens de verschillende afleveringen.
Tijdens de opening van de live show ziet Daphne er wellicht het minst mooi uit van heel het seizoen. Ook het haar is saai...
De finalisten zien er prachtig uit tijdens de eerste run on the catwalk. Mooie jurken, stijlvol en mooi opgemaakt.. Het begin is professioneel verlopen en de meiden laten zien, terecht finalisten te zijn.
Opdracht: commercial opnemen, sexy maar stijlvol in badkleding.
Ananda: niet sexy, niet stijlvol
Jennifer: erg funny & improviserend
Patricia: redelijk en uitspraak tijdens commercial sterk verbeterd ten opzichte van voorgaande afleveringen
Yvette: lief en het meest sexy & stijlvol van de finalisten
Tweede run Catwalk: met python
Marlies Dekkers lingerie voor de meiden tijdens deze run. Maar het gaat vooral om het lopen met een echte, levende, wurgslang! Door de bizarre schoenen liepen de meiden niet heel soepel en de muziek liet het een komische act lijken.
Een uur na het begin van de finale zal één finalist de finale direct moeten verlaten. De uiteindelijke 3 finalisten krijgen punten van de jury die voor 50% meetellen. Daarnaast tellen de sms-stemmen van het publiek voor 50% mee. Het model dat als eerste de finale moet verlaten is 100% afhankelijk van de stemmen van het publiek, die tot een uur na de finale zijn binnengekomen. Een wending die geen van de finalisten had verwacht...
Het model met de minste stemmen van de kijkers: Patricia
Zij moet direct de finale verlaten en maakt geen kans meer op de titel 'Holland next top model'.
Daphne heeft inmiddels een mooiere zwarte jurk aangetrokken. Het haar zit nog altijd saai...
Alain Clark geeft een heerlijk live optreden met zijn band, terwijl de modellen zich omkleden.
Laatste run Catwalk: Haute Couture
Prachtige run waarbij de drie modellen zichzelf geweldig hebben gepresenteerd. Met name Yvette was prachtig en liep heel mooi. Maar ook Jennifer deed verbazen door professionele uitstraling en loop. Ananda leek iets tegen te vallen tijdens de finale.
Winnares Hollands Next Top Model seizoen 4 2008
Puntenverdeling van de Jury:Mariana 10 punten aan Ananda
Philip 10 punten aan Ananda
Hilmar10 punten aan Yvette
Rosalie 10 punten aan Ananda
Anneriet 10 punten aan Ananda
Ananda 40 punten (telt 50% mee)
Yvette 10 punten
Jennifer 0 punten
Het publiek gaf Ananda 12 punten
Het publiek gaf Yvette 19 punten
De Jury lijkt de beslissende stem te hebben gehad en haar favoriet maximaal te hebben gesteund.
Ananda
Yvette heeft echter een prachtig gezicht, geweldige loop en een bijzondere uitstraling.Ananda en haar tandvlees met flap oren heeft veel weg van Sanne, het eerste model dat Holland's next top model heeft gewonnen. Het zal echter wel Haute Couture zijn in de optiek van de professionals.....
Wie is/was jouw favoriet? Wat vind jij van de finalisten en hoe heb jij de finale ervaren?
Laat het weten door een bericht achter te laten, onderaan dit artikel!
Ook model worden? Inschrijven Holland's Next Top Model
Op dit moment is het niet mogelijk jezelf in te schrijven voor het volgende seizoen.Zodra het mogelijk is jezelf aan te melden, is hier de correcte informatie terug te vinden. © 2008 Alex, gepubliceerd in Televisie (Muziek en Film) op 31-03-2008, laatst gewijzigd op 02-06-2008. Het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van Alex is vermenigvuldiging van dit artikel verboden. Meer...
Verwante artikelen
- Hollands Next Top Model: Seizoen III: Hollands Next Top Model: Seizoen 3! Daphne Deckers is de nieuwe presentatrice van het succesvolle televisieprogramma, waarin 12 Nederlandse meiden strijden om de titel H…
- Hollands Next Top Model: In het televisieprogramma Hollands Next Top Model wordt gezocht naar het nieuwe topmodel. Door middel van fotoshoots en eliminaties wordt dit model uitgekozen. Wie is Hollands next t…
- Holland's Next Topmodel, HNTM: De finale van de populaire serie Hollands next topmodel is alweer in zicht. In dit artikel de kandidaten die tot dusver in de race zijn om Hollands next topmodel te worden en d…
- Paris Hilton, that’s Hot!: Paris Hilton is er in 2004 in geslaagd om copyright te verkrijgen voor de zin: ‘That’s hot.’ Hoewel de zin al door verschillende beroemdheden frequent gebruikt werd, is het een soo…
- Lakeside Darts World Championship 2008: resultaten: De jaarlijkse wereldkampioenschappen darts worden traditiegewijs in Lakeside gehouden. Hieronder vindt u het speelschema en resultaten van 2008. In het ver…

Reageer op het artikel "Holland's Next Top Model 2008: Ananda"

Jurilid "Bastiaan": Broodmagere meiden, anorectia, prijzen om hun lichaam. Schandelijk! Laat deze vetzak dan eerst zelf maar het voorbeeld geven. Mode is er voor de mensen, en niet andersom.
Ik ben zelf ook (mode) fotograaf.
Wanneer is de volgende hollands next top model 2008?
Reactie infoteur op 26-05-2008:Vanavond is de volgende aflevering. Een terugblik op dit seizoen en een bezoek van de juryleden aan de finalisten. Volgende week maandag 2 juni 2008 is dan echt de finale van dit seizoen!
Veel plezier!
Met vriendelijke groeten,
Alex
Ja is er iemand die de naam van de zanger van het lied weet wat je hoort als er iemand naar huis wordt gestuurd. Hoe moet ik daar in vredesnaam achterkomen?
Door Natalie op 23-04-2008Ik wilde even kwijt dat ik het taalgebruik in Topmodels Holland echt te erg vind. Als een jurylid nu zelfs al het woord kut gaat zeggen, sorry hoor waar is dan de grens?
Door Willem op 21-04-2008Wie kan mij helpen aan het lied, de zanger titel en muziek, als een model naar huis wordt gestuurd.

